טיפול באין אונות » איך לצאת מהשגרה בזוגיות
יציאה מהשגרה בזוגיות

איך לצאת מהשגרה בזוגיות

נסו לחזור בדמיונכם לפגישה הראשונה שלכם, לשחזר לעצמכם מהם לבשתם ומה עבר לכם בראש במהלך אותה פגישה. מה חשבתם ברגע שבן או בת הזוג שלכם הופיעו לפניכם לראשונה.

אז הבעיה היא שעבור זוגות רבים, אחרי כמה שנים, רובנו שוכחים את הניצוץ הראשוני הזה של הפגישה הראשונה והחיים הזוגיים הופכים למעין שגרה דלה ומשעממת.

לכן, אספנו עבורכם מספר טיפים ליציאה מהשגרה בזוגיות.

1. משחקים.
תוכלו להמציא משחקים מטופשים, למשל בקש מבת הזוג שלך לדרג את חמשת הדברים שאתה הכי אוהב בסקס ותן לה ניקוד על התשובה. משחקים מסוג זה מתאימים גם לזמן הנסיעה ברכב, טרם השינה או שמא תוך כדי ארוחת ערב.

אחרי ששניכם החלטתם בליבכם איזה ציון לתת, אתם משווים – ומגלים כמה בן/בת הזוג שלכם מודע לעצמו. דרך אגב, מה שדבילי, עובד.

אם אתה רוצה דוגמא למשחק מעט יותר בנוי שיכול אף ללמד אותכם משהו האחד על השניה, קבל את זה: כל אדם בתורו אומר תכונה (למשל "מראה חיצוני" או "חוש הומור").

2. מריבה פיקטיבית
אם אתם אף פעם לא מתעצבנים אחד על השניה, נסו לריב קצת. כמובן בצחוק ובהומור ולא כדי לפגוע באמת. נסו לבחור נושאים הזויים למריבה הפיקטיבית הזו, ככה שמאוד מהר יבינו שאתם צוחקים.

3. בילויים בחוץ. אם החיים משעממים וכבדים לכם, הנה טיפ: צאו לבלות, בין אם עשיתם זאת בעבר או לא. תשתו, תצחקו, תרקדו, תלכו מסטולים בזיג-זג ברחוב. ההבטחה: לאו רק שתיהנו, אלא שתהיה לכם חוויה משותפת ומסעירה להיאחז בה, גם כאשר הווה שלכם הוא הדבר הכי מיובש עלי אדמות.

4. תפנקו אחד את השנייה…
אם מערכת היחסים שלכם מנומנמת במיוחדת וחייבת ניעור רציני – אין כמו להעמיד פנים למשך שבוע שאחד מכם הוא מלך/מלכה והשני חייב לשרת את רצונותיו. כל מה שאתם צריכם לעשות הוא בסך הכל להיות המשרתים של בן/בת הזוג למשך שבוע שלם: לנקות אחריה, להכין לה אוכל, להביא לבת הזוג קפה למיטה ואפילו לסבן אותה, אם היא מבקשת.

אל תדאג, זה משתלם לך: בשבוע שאחרי היא תהיה המשרתת שלך, וכולנו יודעים מה אתה הולך לבקש ממנה לעשות.

5. תשדרגו את חיי הסקס שלכם. יש הרבה דרכים כדי להשיג זאת בין אם מדובר על אימוץ אורח חיים בריא יותר, טיפול זוגי, השקעה בקשר וברומנטיקה – וגם בימינו זו בכלל לא בושה להיעזר בתכשירים לשיפור הביצועים במיטה כדוגמת ויאגרה, קמגרה ותכשירים אחרים הקיימים בשוק. קמגרה ג'ל הוא תכשיר יחסית חדש יותר בשוק אשר מבטיח לחולל מהפכה שלמה בתחום שיפור התפקוד המיני משום שקל להשיג אותו, קל לצרוך אותו, וההשפעה של התכשיר על הגוף הינה כמעט מיידית (כ15 דקות). כך שאם אתם רוצים לפרגן לעצמכם ערב בלתי נשכח, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרכוש קמגרה, וניתן לעשות זאת בקלות באמצעות האינטרנט. ומרגע שהתכשיר אצלכם, תוכלו להבטיח לעצמכם ולבת הזוג שלכם ביצועים משופרים, הווה אומר זיקפה חזקה וארוכה יותר. למעשה ג'ל הקמגרה (Kamagra Oral Jelly) מספיק למשך 4 שעות, כך שתוכלו להספיק הרבה בערב אחד.