טיפול באין אונות » טיפול תרופתי בבעיות מין
טיפול תרופתי בבעיות מין

טיפול תרופתי בבעיות מין

כמויות לא קטנות של גברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני ומחפשים טיפול תרופתי בבעיות מין. כמובן שאם מדובר בבעיה זמנית כאשר מתרחשת לעיתים נדירות, אין לכם מה לדאוג – איבוד זקפה לאורך קיום יחסי מין מסוגל לקרות לעיתים שכיחות עבור כל גבר.

אולם אם אנו עוסקים בסיטואציה שמתרחשת באופן שכיח, זה בלי ספק אמור להדאיג אתכם מעט ועליכם לסור לרופא כדי לקבל המלצה רפואית. בדרך כלל הפנייה הראשונית שלכם תתבצע אל רופא המשפחה, אולם הוא יפנה אתכם לאורולוג אשר מתמקצע בנושאים שקשורים לאין אונות וכל התחלואות הקשורות לתפקוד המיני.

בוודאי תשמחו לדעת כי יש אחוזי הצלחה גבוהים במידה רבה מאוד לטיפול תרופתי בבעיות מין. על פי המחקרים למעלה משני שליש מהמטופלים מגיבים בדרך טובה לטיפול. התרופות מסייעות לגברים אשר סובלים מביטחון עצמי נמוך להעלות אותו בזכות הגברת הביצועים בכל הקשור אל התפקוד המיני.

כמובן שיש אי אלו לא מעט תנאים אשר עשויים להביא גבר למצב ובתוכה אין אונות, ובגלל זה צריך לערוך טיפול מעמיק ומקיף בעבור לאתר את שורש הבעיה. הפעולה הראשונה שנציין תהיה לבחון את רמת הסוכר ואולי לחץ הדם, על מנת לערוך אבחון האם הם המקור לבעיה. בנוסף גברים אשר מעשנים באופן שכיח, יתבקשו להוריד במינון הסיגריות ובחלק אחר מהמקרים אפילו להפסיק לגמרי את העישון על מנת לבדוק את הצלחת הטיפול.

טיפול תרופתי בבעיות מין ואין אונות

אחת מהדרכים היעילות במיוחד לטפל בבעיות מין ובבעיות אין אונות הנה באמצעות תרופות ותכשירים אשר נועדו להעניק טיפול לבעיה זו. ישנם היום שלוש תרופות עיקריות כאשר המטרה העיקרית שלהן הנה לפתור תחלואות אין אונות, ובגלל זה ברוב המקרים ההמלצה תהיה על אחת מהאופציות הללו. המטרה העיקרית של התרופה הינה לגרום לזה שכלי הדם ההדוקים ירפו, ובכך הפין יקבל זרימת דם טובה יותר אשר תשפיע על הזקפה.

ישנן טענות אשר מראות כי ריפוי תרופתי בבעיות מין מצליח לשפר אף מצבים של שפיכה מוקדמת אשר מתרחשת בין דקה לשתי דקות מרגע התחלת הפעילות המינית.

חשוב לציין כי השיפור בשפיכה המוקדמת מתרחש לעיתים בהדרגה, ואינו בהכרח מתרחש מיד לאחר התחלת צריכה של תרופה או תכשיר מסוימים. בגלל זה חשוב במידה רבה להיות סבלניים לכל אורך הטיפול כדי שתוכלו לבחון את התוצאות שאליהם אתם שואפים.

תועלות של ריפוי תרופתי בבעיות מין

במחשבה ראשונה נדמה כי בעיות זקפה הינן מנת חלקם של גברים מבוגרים ותו לא, אך הסיטואציה בשטח שונה לחלוטין. בעיות אין אונות נהפכו להיות בתקופה האחרונה נפוצות במידה רבה. על פי מחקרים 7% מהגברים עד גיל 30 סובלים מתופעה הזו.

היתרון המשמעותי של טיפול תרופתי בבעיות מין הוא אחוז ההצלחה שלו אצל גברים. מרבית הגברים אשר נעזרים בטיפול זה בשביל להגדיל את הזקפה מעידים כי הריפוי הצליח לגמרי והם מרוצים מתוצאותיו. זהו ללא עוררין יתרון משמעותי אשר מוכיח מדוע גברים רבים מעדיפים לפנות לאופציה של התרופות על פני טיפולים אחרים אשר מוצעים כיום. יתרון חשוב נוסף שבגינו גברים מרובים בוחרים באופציה הזאת על פני אפשרויות אחרות קשור לזמן ההשפעה הקצר שהתרופות מציעות.

גברים מעידים שהם הרגישו ביעילות הטיפול תוך כחצי שעה ועד שעה מרגע בליעת התרופה. באופן טיפול זה אינכם מרגישים בכלל את הטיפול, ותוכלו ליהנות מתוצאותיו בתוך זמן קצר מיד לאחר צריכת התרופה (בסמוך לפעילות המינית).
נמאס לכם לשמוע אודות הסיכונים ואולי תופעות הלוואי בלקיחת ויאגרה? יש לנו הצעה מצוינת בשבילכם.

תחליף ויאגרה כגון קמגרה ג'ל (kamagra oral jelly) מביא איתו את כל היתרונות הטמונים בלקיחת ויאגרה אבל ללא כל תופעות הלוואי, וההרגשה באופן ודאי תהיה אחרת. "קמגרה" הינו ג'ל המשמש בתור תחליף ויאגרה, הוא יעזור לכם להגיע לזקפה בפרק זמן קצר למדי. הג'ל מסייע בהחזקת הזקפה בצורה יציבה לאורך זמן, כך שתקבלו הזדמנות ליהנות בחוויה מינית מלאה ואפקטיבית במידה רבה. החדשות הטובות הן שהג'ל בטוח לשימוש מכיוון שהוא עשוי מאותם חומרים פעילים הקיימים בויאגרה, פשוט מדובר בפורמולה משופרת אשר נספגת מהר יותר בגוף. כך שמדובר בתכשיר שכל אחד מסוגל להשתמש בו על מנת לשפר את התפקוד המיני.