טיפול באין אונות » עקרון פעולה של קמגרה

עקרון פעולה של קמגרה

מה זה קמגרה?

מוצר זה מיוצר על ידי Ajanta Pharma באותם תנאים איכותיים כמו ויאגרה. הפטנט לחמש עשרה שנים על ויאגרה פג ב-2013 וזה איפשר ליצרנים מובילים אחרים לייצר ולמכור את החומר הפעיל, סילדנפיל ציטראט, בצורות אחרות. קמגרה היא שקולה ביולוגית לויאגרה ולכן היא מציעה בדיוק את אותן השפעות בטיחות ותרופתיות. קמגרה הוא מגוון של תרופות גנריות ממותגות לטיפול בהפרעות זיקפה, שפיכה מוקדמת והפרעות בתפקוד המיני הנשי.

עם זאת, אולי כתוצאה מהידרדרות של כלי דם המובילים דם לפין או כתוצאה מהשפעות של סוכרת או מחלות בריאותיות אחרות, גברים רבים מבחינים בהופעת הפרעות זיקפה או אימפוטנציה. הפין פשוט לא מקבל מספיק תחמוצת חנקן כדי להגביר את זרימת הדם לרמה שבה הוא מסוגל להיות זקוף או להישאר זקוף. תרופות מוסדרות כמו סילדנפיל, טדלפיל וורדנפיל בטוחות ויעילות יותר באופן משמעותי כטיפולי זיקפה. אבל זכור, אלא אם כן אתה קונה אותם מבית מרקחת מאושר, הם גם צפויים להיות מזויפים כאשר הם קונים באינטרנט. כדי לוודא שאתה מקבל מוצרים מקוריים, תמיד קנה את התרופה שלך ממקור מכובד.

רק איש מקצוע מוסמך יכול לגרום לך להיות מודע כראוי לסיכונים ולעזור לך למצוא את טיפול הזיקפה המתאים לך. לקוחות קמגרה בישראל המשתמשים בתרופה זו יכולים להרגיש רגועים מכיוון שיש מספיק זמן לנסיבות מיניות טבעיות. אין צורך למהר ותפיסה מוטעית נפוצה היא שזה גורם לזקפה להימשך שש שעות רצופות. קמגרה פשוט משחזרת את תפקוד הזקפה ולכן עדיין יהיה צורך בגירוי מיני כדי שזקפה תתרחש. יש צורך בגירוי מיני לשחרור תחמוצת החנקן, המגבירה את רמות ה-cGMP בדם. ללא גירוי מיני, טיפול זה אינו יכול לעבוד בגוף כדי לגרום לזקפה או לשמור על זקפה.

איפה קונים קמגרה

קמגרה נקנית בדרך כלל באינטרנט כחלופה זולה לויאגרה, סיאליס, ספדרה או לויטרה. קמגרה משמשת כמו ויאגרה – כאשר אנשים לא יכולים לקבל או לשמור על זקפה. הגלולה או הג'לי נלקחים יחד עם גירוי מיני, ונועדו להגביר את זרימת הדם לפין. יש ליטול סילדנפיל כ-40 דקות לפני קיום יחסי מין, ושעתיים לאחר הארוחה. יש לציין כי נדרש גירוי מיני להתרחשות זקפה, וייתכן שחלק מהחולים לא יגיבו למינון ההתחלתי של 50 מ"ג, ובמקרה זה הרופא שלהם עשוי להגדיל את המינון. ראו גם: קמגרה ג'ל למכירה.

גברים יכולים לקנות קמגרה באינטרנט כדי לטפל בבעיה זו בצורה נוחה ובמחיר סביר. תרופה זו משפרת את זרימת הדם על ידי הרפיית כלי דם מכווצים. רוב הטבליות שאתה נוטל לטיפול בהפרעות זיקפה ידועות כמעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5. זה עוזר להירגע ולפתוח את כלי הדם באיבר המין שלך כך שהדם יוכל לזרום ביתר קלות. שני מחקרים קליניים תוכננו במיוחד להעריך את חלון הזמן לאחר המינון שבמהלכו סילדנפיל יכול לייצר זקפה בתגובה לגירוי מיני.

התרופות מכילות את אותם מינונים של אותו מרכיב פעיל כמו תרופות מותג כמו ויאגרה. מוצרי קמגרה הם וריאציות איכותיות, נוחות ובמחיר סביר של טיפולים מסורתיים ופוטנציאליים מפורסמים יותר. כאשר אתה מזמין קמגרה ג'ל / ג'ל באינטרנט, סחט שק אחד על כפית או ישירות לתוך הפה שלך ובלוע אותו 15 עד 30 דקות לפני הפעילות המינית המתוכננת. ההשפעות נמשכות 4 עד 6 שעות ובמהלך זמן זה אמור להיות קל להגיע לזקפה בתגובה לגירוי מיני. אין ליטול יותר משקית אחת ב-24 שעות מכיוון שהדבר עלול להגביר את הסבירות לתופעות לוואי. במחקרים ברחבי העולם, השכיחות של בעיות זיקפה היא לעתים קרובות עד 50%, אך רק רבע מהגברים מקבלים טיפולים יעילים להפרעות זיקפה.

תרופה זו גם אינה מיועדת לביצועים מיניים מכיוון שהיא אינה אפרודיזיאק. אימפוטנציה היא הפרעה מינית נפוצה מאוד, במיוחד בקרב גברים מבוגרים. גורמים התורמים לתפקוד לקוי זה כוללים מצבים רפואיים, כגון יתר לחץ דם וסוכרת. הפחתות נוספות בלחץ הדם היו בסדר גודל דומה לאלו שנראו כאשר סילדנפיל ניתן לבד למתנדבים בריאים (ראה סעיף 5.1). ניתוח של מעכבי PDE5 מזויפים הראה שכמות הסילדנפיל ציטראט בקמגרה יכולה להיות בכל מקום בין 0% למעל 200% מהמינון הנטען. מינונים גבוהים של סילדנפיל ציטראט עלולים לגרום לפריאפיזם, זקפה כואבת לא טבעית לאורך זמן.

במחקר plethysmography של הפין של חולים בצום, הזמן החציוני עד להופעה עבור אלה שקיבלו זקפה של 60% קשיחות היה 25 דקות (טווח דקות) על סילדנפיל. במחקר RigiScan נפרד, סילדנפיל עדיין הצליח לייצר זקפה בתגובה לגירוי מיני 4-5 שעות לאחר המינון. האנזים פוספודיאסטראז מסוג 5 אחראי על ויסות זרימת הדם בפין. כאשר יש יותר מדי של אנזים זה, האנזימים מונעים הצטברות של דם "עודף" בפין, מה שאומר שלזקפה שלך לעולם אין סיכוי להיבנות ולהתקשות.

עם זאת, יותר גברים מטופלים כעת מכיוון שהפטנט על ויאגרה פג ולכן התרופה הזו משתלמת יותר וזמינה באופן חופשי. כדי לקנות תרופות ישיר של קמגרה בישראל ללא מרשם, פשוט קנה בבית המרקחת המקוון המכובד שלנו. צוות תמיכת הלקוחות שלנו זמין לענות על כל שאלה שיש לך והנחות חלות על כמויות גדולות יותר. זה שייך לקבוצת תרופות הנקראות מעכבי פוספודיאסטראז 5, ולכן קמגרה נחשבת לעבודה כמו ויאגרה. עם גירוי מיני, קמגרה מרפה את כלי הדם בפין, ומאפשרת לדם להיכנס ולגרום לזקפה. עם זאת, מכיוון שקמגרה אינה מוסדרת או מורשית בישראל, לא ניתן לאמת זאת. קמגרה ג'ל (קמגרה ג'ל) 100mg מורכב מסילדנפיל, מעכב פוספודיאסטראז מסוג 5.

בעוד שרוב הגברים שקונים קמגרה באינטרנט מחפשים טיפול זיקפה, פריאפיזם יכול לגרום לנזק קבוע לפין. לכן, נטילת קמגרה עלולה להשפיע לרעה על חיי המין לטווח הארוך שלך.