טיפול באין אונות » דרכים בדוקות לשיפור חיי המין
שיפור חיי המין

דרכים בדוקות לשיפור חיי המין

בסרטים הוליוודיים, בפורנו ובמדיה מציגים את הגמירה הסימולטנית כדרך הטובה, האולטימטיבית והאידיאלית להשגת שיא מיני, לרוב בזמן חדירה. במציאות, לעומת זאת, זה פשוט לא עובד ככה וזו אינה צריכה להפוך להיות השאיפה. מומלץ לגוון את הסקס בדרכים שונות, ליהנות מהדרך, מהקירבה והליטופים הרבה לפני שחושבים על אורגזמות.
וכמובן, סקס טוב מתחיל בזוגיות טובה. אולי זה מצטלם טוב… אבל קומוניקציה, תקשורת טובה, הם א' ב' של זוגיות וסקס מוצלח כאחד.

בסקס, חשוב לזכור שאנחנו מקבלים ונותנים. מצד שני, לעתים אורגזמה עשויה להיעשות עוצמתית במידה רבה יותר דווקא בזמן ש הגומר/ת מרוכז וממוקד אולם ורק בעצמו ובתחושותיו, ללא נקיפות מצפון לגבי בן/בת הזוג. מדובר בשחרור שעשוי להעצים את חוויית האורגזמה. וכן, לפעמים זה דווקא הפוך מהוליווד, ומצריך שחרור מהתלות בתזמון המושלם ובמחשבות מה בן/בת הזוג מרגיש/ה ברגע הזה. בקיצור, אל תנסו "לגמור ביחד".

שיפור חיי המין
דרכים בדוקות לשיפור חיי המין

טיפים לשיפור חיי המין

  1. הכלל החשוב ביותר הוא לא להתרכז בחדירה אלא בהנאה מהפעילות המינית בכללה. אין להתאמץ לחדור ולשלוט – ככל שמנסים יותר באופן זה גדל הסיכוי לאובדן השליטה הבלעדית. התרכזות בתחושות הגופניות היא הדרך הטובה ביותר לקיים יחסי מין משום שהיא משפרת את ההנאה ומאריכה את משך הזמן.
  2. לפני יחסי מין מומלצת גם שטיפת הגוף שספג ריחות וזיעה. כמובן שיש יוצאים מן הכלל אם אתם נמנים על האנשים המתענגים משילוב הריחות הטבעיים של הגוף בסקס ולא נרתעים מזיעה נוזלית.
  3. עצה מיוחדת לגברים, כמובן. נכון, בתרבויות מסוימות זיפים נחשבים לסקסיים, אך בכל זוהי כדאי שתתגלח לפני שאתה מתכנן מין אוראלי. החיכוך של זיפי זקן עלול להפריע בריכוז, להוריד את רמת הגירוי ולמנוע מבת הזוג הגעה לאורגזמה. כמובן שבכלל הזיפים יוצרים הרבה בעיות בהגעה לאינטימיות וכל נשיקה צרפתית הופכת למסובכת מאוד בייחוד אם בת הזוג רגישה לעקצוצים.
  4. אם בן הזוג מקפיד על טיפוח הזיפים, רעיון יצירתי עבורו הוא לעשות מין אוראלי יבש: כלומר בת הזוג תישאר עם תחתונים בזמן שבן הזוג מתחכך עם השפתיים מלמעלה. לידיעתכם, נשים רבות מדווחות שהן מפיקות הנאה רבה מגירוי עם תחתונים. אולי הקונספט הזה יעזור גם במקרים שהזיפים לא מהווים בעיה.
  5. מה עוד? טיפוח אישי וגזיזת ציפורניים בידיים וברגליים ושמירה על ניקיון הגוף הינם כלל ברזל. במיוחד לפני שמתכוונים לגעת באזורים אינטימיים. באופן זה נוסיף לחוויה תחושה יותר כיפית וגם נמנע פציעה מיותרת של רקמות, שנולדו לגירוי ועונג וממש לא לשפשופים ושריטות.
  6. אם ה"ציוד" של בן הזוג כבר לא עובד כמו פעם, אל ייאוש, יש דרך להעצים את הביצועים ואת יכולותיו של הגבר במיטה באמצעים יחסית פשוטים. כמובן, התכשירים השונים אינם באים להחליף את הרומנטיקה ואת הכוח שיש לה להכניס קסם והנאה לחייכם, אבל באמצעות תכשירים כגון ויאגרה, סיאליס, קמגרה ואחרים, תוכלו גם תוכלו לשפר את חיי המין שלכם – בדוק.