Cialis לויטרה מחירון סיאליס ויאגרה שימוש בסיאליס קניית סיאליס קניית ויאגרה
סיאליס

סיאליס מיוצרת במינון של 20 מ"ג ונחשבת לתרופה חזקה יותר ובעלת השפעה ארוכה יותר על המטופל. למידע על סיאליס לחצו כאן
ויאגרה

סילדנאפיל או בשמה המסחרי ויאגרה היא תרופה השייכת למשפחת מעכבי האנזים והיא מיועדת לטיפול בבעיות אין-אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. למידע על ויאגרה לחצו כאן
הגיעו מוצרים לנשים

שדרגו את חווית המין גם לבנות זוגתכם:

טיפות חשק        קרם אורגזמה

בדיחות על ויאגרה

ויאגרה היא תרופה?
מורה נכנסת לכיתה ב' ואומרת היום נדבר על תרופות מי רוצה לאמר לי שם של תרופה ולמה היא טובה, יוסי מתחיל: אני מכיר אקמולי זה טוב לחום וכאבים , יופי אמרה המורה , מי עוד ? רוצה לאמר שם של תרופה וכך כל הילדים משתתפים , רק ניסים יושב בפינה ושותק, אמרה המורה : ניסים אתה לא מכיר תרופות? ענה ניסים בטח שאני מכיר, אני מכיר ויאגרה , המורה נפעמה ונדהמה אבל לא להכניס את הכיתה לפאניקה, שאלה: או קיי ולמה היא טובה? ענה ניסים : לשלשול מה למה? , ושוב המורה שואלה מאיפה אתה מכיר ואיך אתה יודע? ענה ניסים : מאמא שלי, כל לילה היא אומרת לאבא שלי ואני שומע מאחורי הדלת," קח ויאגרה ! אולי החרא הזה יעמוד סוף סוף!

שימוש בויאגרהזוג זקנים בני שמונים יושבים להם על הכסא נדנדה במרפסת ונהנים משמש החורפית של אחר הצהרים. לפתע קם הזקן והתחיל ללבוש את הסוודר. האישה שואלת אותו: "שלוימ'ה לאן אתה הולך?".
"לרופא", עונה לה שלוימ'ה.
"ומה קרה לך?", שואלת אישתו.
"שום דבר, אני הולך לקבל ויאגרה".
אישתו קמה והחלה ללבוש את הסוודר.
"ולאן את הולכת?", שאל הבעל.
"גם אני הולכת לרופא", ענתה האישה.
"ומה קרה לך?".
"שום דבר. אבל אם אתה מתכוון להשתמש בדבר החלוד הזה, אני הולכת לקבל זריקת טטנוס"המרוקני וכדור הויאגרהמרוקאי אחד בא לרופא ומבקש 3 ויאגרה. הרופא שואל למה כ"כ הרבה, והמרוקאי עונה שקבע פגישה עם 3 שוודיות כוסיות. לאחר הפצרות רבות הרופא נענה. למחרת בבוקר, הרופא הבין שטעה והחליט לבקר את המרוקאי ולראות שלא קיבל התקף לב. הוא מגיע ולהפתעתו המרוקאי מקבל את פניו בריא לחלוטין אך ידו הימנית מגובסת.
שואל הרופא: "מה קרה לך ביד?"
משיב הגאון: "אל תשאל דוקטור, הבריזו לי השוודיות".
ויאגרה נגד שילשולמורה אחת שואלת את התלמידים בכיתה"ילדים יקרים, אילו תרופות אתם מכירים?".
עונה יוסי: "אני מכיר אקמול. הוא משמש כמשכך כאבים".
קופץ דני: "אני מכיר אדוויל. זו תרופה או סירופ נגד כאבי גרון".
צועק מאיר: "אני מכיר ויאגרה"
שואלת המורה: "ולמה היא משמשת?"
עונה מאיר: "נגד שילשולים".
שואלת המורה המופתעת: "מה גורם לך לחשוב כך?"
משיב מאיר: "בכל לילה, אני שומע את אמא אומרת לאבא: 'קח! קח את הכדור, כדי שהחרא הזה יתקשה כבר!"ויאגרה בגיל הזהבקשיש אחד מגיע לבית מרקחת ומבקש לקנות ויאגרה. הרוקחת צוחקת עליו: "מה אדם בגילך צריך ויאגרה? יש לך בכלל בת זוג לרוצה לקיים סקס עם בן אדם בגיל שלך?" מסביר לה הזקן: "זה לא בשביל סקס, פשוט נמאס לי להשתין על הרגליים..." ויאגרה שימושיתבחור אחד נרדם על חוף הים ונשרף כולו בשמש. הוא פנה לבית חולים והרופא החליט לאשפז אותו ונתן הוראה לתת לו שקית אינפוזיה כל שעה, אופטלגין כל שעתיים וויאגרה כל 4 שעות.
האחות התפלאה ושאלה את הרופא: "במצבו, בשביל מה הוא צריך ויאגרה?"
הרופא השיב: "הוא לא, אבל זה ירחיק את השמיכה מהרגליים שלו."


בדיחות נוספות

שימו לב, אתר זה הינו אתר מידע בלבד ואתר זה אינו מוכר תרופות ללא מרשם של ויאגרה וסיאליס, אם יש ברשותכם מרשם כנסו לאתר פייזר לרכישת הגלולה באופן מאובטח ועם שליח עד הבית *
© 2009 mypill.co.il    ויאגרה    סיאליס    ויאגרה    שפיכה מוקדמת